Мови

 

Релігія

  • Пастор протестантської Церкви добрих змін (Маріуполь, Донецька область) Геннадій МОХНЕНКО — особа легендарна. Протягом п’ятнадцяти років він працює з дітьми вулиці. Так з’явився Центр дитячої реабілітації «Республіка Пілігрим», через яку «пройшли» майже три тисячі місцевих безпритульних. Сам пастор усиновив 31 дитину. (Зараз у його домі — росте чотирнадцятеро. Інші вже одружилися або працюють, живучи самостійно). З «перлин» (хоча я не впевнена, що так можна розрізняти дітей) — чемпіон України з боксу серед підлітків Сергій Кучерук і студент Донецької консерваторії Андрій Дудін, який готує до випуску перший альбом. До речі, про останній знятий фільм «Діамант з підвалу». (Можна подивитися на Youtube).
  • Отець-доктор Михайло Димид та Іванка Крип’якевич-Димид – про подружжя, таїнство шлюбу, його значення в житті християнської родини, несподіванки та небезпеки на спільній дорозі до Неба
  • "Идущие на помощь" - так называлась статья, опубликованная в номере за 17 мая. В ней шла речь о деятельности благотворительной организации "Дон Боско", названной в честь Иоанна (Джованни) Боско - католического священника, основателя ордена салезианцев (движение людей, которые трудятся на благо спасения молодежи). В том числе рассказывалось о волонтерах, которые стараются приобщить заключенных к христианским ценностям. Именно эта часть статьи вызвала наиболее активные и разноречивые отклики читателей. Большинство откликнувшихся считают, что такого рода деятельность надо всячески поощрять. Но немало оказалось и таких откликов, смысл которых можно свести к известному изречению, замечательно точно переданному в пастернаковском переводе "Гамлета": А все-таки на свете нет чудес. Как волка не корми - он смотрит в лес. Это и побудило авторов статьи вернуться к теме, но уже на примере конкретной судьбы одного из волонтеров. Перелагая монолог на газетный формат, мы постарались сохранить по возможности интонацию рассказчика.
  • Харків – У Харкові створили тактильний церковний альбом для незрячих православних віруючих. Люди з вадами зору зможуть руками «побачити», як виглядає кадило, священицький одяг та інші рельєфні зображення предметів богослужіння. Ініціатори проекту «Через руки до серця» обіцяють розіслати тактильні додатки до закону Божого у спеціальні школи, бібліотеки та в церкви для пізнання духовного світу незрячими віруючими.
  • До Львова привезуть мощі святого Івана Боско. Італійський отець, який жив у 19 столітті, присвятив все своє життя служінню ближнім, опікувався дітьми-сиротами та безпритульними. Відтак заснував у Турині згромадження селезіан.
  • Якщо я за все, тобто завжди буду дякувати, тозавжди буду відкритим на Його благословення та на Його любов.
  • Сьогодні у Тернополі відкрили рік християнської освіти. Ще на серпневій конференції педагогів - в управлінні освіти міськради розповіли про наміри оголосити 2013 - роком християнської освіти. Сьогодні його урочисто відкрили в Тернопільському навчально-виховному комплексі школа-колегіум імені Йосифа Сліпого.
  • Одна з циклу передач "Знаки часу". Людська особа створена на образ і подобу Божу є одночасно істота тілесна і духовна...Ціла людина є бажана Богом. Людина складається з душі і тіла і так єднає в собі видимий і невидимий світ. роздумуємо у сьогоднішній програмі про цінність душі і тіла і наше ставлення до них.
  • Сюжет з циклу програм "Жива віра". У випуску йдеться про те як повинен християнин ставитися до появи нових релігій, зокрема, у нашій християнській державі . Чи всі релігії однакові і чи всі вони ведуть до Бога? Чи тільки християнство єдина дорога до неба?