Мови

 

Про нас

Екуменізм – це постійне шукання-знаходження того, що християн об’єднує, і переосмислення того, що їх роз’єднує. Така настанова посиленої молитви, смиренности, взаємовивчення та узгідненої співпраці є напрямною, основою і сутністю сучасного екуменічного руху.

Митрофорний протопресвітер Іван Дацько, доктор богослов'я, президент ІЕС

 

 

\Інститут Екуменічних Студій бажає поширювати екуменізм життя, вкорінений у дружбі. Ми розвиваємо навчальні та дослідницькі програми, які дозволять мільйонам християн перетворити їхню віру у щоденному житті в праведну позицію перед Богом.

Д-р Антуан Аржаковський, засновник ІЕС 

 

У 2004 році Сенат Українського Католицького Університету прийняв рішення заснувати Інститут Екуменічних Студій (ІЕС). ІЕС діє при Українському Католицькому Університеті, бере активну участь у його житті, має автономний статус. Інститут патронує Почесна Рада.

ІЕС провадить дослідницьку, освітню роботу та практичну діяльність у сфері міжконфесійних та міжрелігійних відносин.

Місія ІЕС − сприяти рухові за об`єднання християн, ширити екуменізм любові та екуменізм істини.

Цілі ІЕС:

− шляхом організації конференцій, семінарів, публікацій сприяти міжконфесійним та міждисциплінарним дослідженням екуменізму; надавати якісну вищу освіту, що поєднує найкращі здобутки сучасних гуманітарних наук зі скарбами богослов’я та духовності;

− в контексті кризи сучасних ідеологій пропонувати духовні міжконфесійні альтернативи, шляхи примирення та нової євангелізації;

− підтримувати практичні ініціативи в Україні та за кордоном, об’єднуючи християн і людей доброї волі для участі у формуванні плюралістичних та толерантних суспільств у Європі.