Мови

 

Наші проекти

За час свого існування ІЕС започаткував і розвиває наступні проекти:

Навчальні: 1.

Магістерська програма екуменічних наук

Спеціалізації:

− журналістика;

− християнська етика;

− медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами.

2. Річна сертифікатна програма "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами"

Програма, яка готує фахівців, здатних професійно здійснювати медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами.

3. Дистанційна магістерська програма екуменічних наук Програма має два відділення: − для україномовних студентів - www. dmpen.org.ua.

Спеціалізації:

журналістика,

християнська етика − для англомовних студентів

Спеціалізація: екуменічні науки - www.iesdistance.org.ua.

Екуменічний Соціальний Тиждень

Цей проект постав з ініціативи Інституту Екуменічних Студій у співпраці з Українським Католицьким Університетом, Львівською міською радою та Львівською обласною радою і облдержадміністрацією у Львові в 2008 році. 2009 року було проведено 2-ий Екуменічний Соціальний Тиждень. Третій Екуменічний тиждень відбувся у жовтні 2010 року. А наприкінці вересня 2011 - 4-ий ЕСТ. Цьогоріч 5-ому Екуменічному Соціальному Тижню передуватимуть інформаційні дні, які є складовою розбудови Національної мережі Екуменічних тижнів у різних містах України.

Конкурс "Репортери надії в Україні"

Навесні 2009 року Інститут Екуменічних Студій провів І Всеукраїнський конкурс для журналістів "Репортери надії в Україні", а у  2011  ІІ Всеукраїнський конкурс. Конкурс створено на зразок французького проекту (www.reportersdespoirs.org). У  2013 році відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс "Репортери надії в Україні", який розпочався 6 червня 2012 року.

Інтернет-видання «Духовність

Інститут екуменічних студій у жовтні 2010 року відкрив новий християнський медіа-проект «Духовність». Це щомісячне інформаційне видання екуменічного характеру в Україні. Виходить українською та російською мовами. Інтернет-видання «Духовність» створено ІЕС у співпраці з суспільно-політичною щоденною газетою «Високий Замок». Унікальність проекту полягає у тому, що він створений на базі світського ЗМІ і спрямований до широкого кола читачів. У 2014 році відбулося повне оновлення інтерфейсу сайту та були створені нові рубрики і блоги.

• Християнський календар

Ще один проект Інституту екуменічних студій. Християнський календар – це літургійний он-лайн календар традиційних Церков візантійського обряду.

Створений за підтримки та сприяння представників Православних та Греко-Католицької Церков.

Календар подає основні елементи молитовного життя: літургійні богослужіння, молитви, біблійні читання, пам'ять святих (особливо першого тисячоліття) та свят, духовні роздуми від Святих Отців - спільні для Церков.