Мови

 

Анонси

ІЕС проведе он-лайн дискусію "Вода: відповідальність людини за Божий дар"

Завтра 20.03.2020 о 12:00 до 14:45 ми розпочнемо почергові ефіри наших спікерів на сторінці - https://www.facebook.com/events/140299883886935/ в рамках он-лайн дискусії "Вода: відповідальність людини за Божий дар"

 

Отож, вже завтра ви почуєте-побачите https://www.facebook.com/events/140299883886935/

- 12:00 о. д-р Олег Кіндій, директор ГО Центр екобогослов'я та сталого розвитку" - про ціль дискусії, теми і спікерів

- 12:15 Олег Покотило, завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського Національного Технічного Університету імені Івана Пулюя, академік Академії Наук Вищої Школи України

Яка роль води в організмі? Яку воду, коли, скільки, кому і навіщо потрібно потрібно пити? Параметри «живої» і «мертвої» води? Зміна характеристик води при іонізації і освяченні? Значення води у піст і при голодуванні? Кластерна структура води? Вода як енерго-інформаційна матриця? Бачення ролі церкви у покращенні ситуації з використанням і споживанням води?

- 12:45 о. Олег Кобель, референт Екобюро УГКЦ

Одним з елементів виховання віруючих, є усвідомлення власної відповідальності за створений Богом світ і за всі Божі дари людині, в т.ч воду. Для цього ми маємо потужні інструменти. Найперше, папську енцикліку "Славен Будь", яка найбільш системно описує стан проблем з водними ресурсами і шляхи їх вирішення

- 13:15 Уляна Горбата, начальниця відділу зв'язків з громадськістю ЛМКП "Львівводоканал", проектна менеджерка Lviv Eco Forum

- стан питного водопостачання у Львові та в Україні. - міфи про якість води у крані - боротьба за чисту воду в річках та водоймах - місія (не)здійсненна? - як впливає стан водної інфраструктури на екологічну безпеку, здоров'я людей - визнання проблеми - перший крок до її вирішення!

- 13:45 Олександра Сладкова, керівник управління екології ЛМР

- чому водойми особливо важливі для Львова (в контексті зміни клімату)? - які водойми ми втратили і які виявили в ході інвентаризації?

- 14:15 Софія Шутяк (Софя Шутяк), провідний юрисконсульт та адвокат, Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина

- про правові аспекти використання води, реальні кейси зловживання водними ресурсами та інші неймовірно цікаві питання!

Наповнюйтесь новою інформацією, роздумуйте, готуйте запитання, горнятко чайку і коментуйте стріми не покидаючи дивани та крісла)!

Організатори - Інститут екуменічних студій УКУ в межах проекту - Екуменічний соціальний тиждень та ГО "Центр екобогослов'я та сталого розвитку"

З повагою,

Ірина Кітура

У зв'язку із карантином міждисциплінарна дискусія "Вода: відповідальність людини за Божий дар" переноситься на пізніший термін

Міждисциплінарна дискусія "Вода: відповідальність людини за Божий дар" переноситься до закінчення карантину. Дату нової зустрічі буде повідомлено зазделегіть.

До Міжнародного Дня Води Інститут екуменічних студій в межах проекту "Екуменічний соціальний тиждень" запрошує всіх небайдужих доєднатися до дискусії - Вода: відповідальність людини за Божий дар.

Дефіцит прісної води – одна з найважливіших проблем людства, яку воно намагається вирішити як на планетарному рівні, так і на рівні окремих країн.

Питання дефіциту водних ресурсів в Україні – одна з найгостріших екологічних проблем держави, а зниження якості питної води сьогодні як ніколи турбує населення. Світовий фінансовий банк провів дослідження, згідно якого Україна за кількістю (і якістю) питної води на душу населення займає 125 місце із 180 країн. Українці перебувають десь між Чадом та Суданом. Навіть підземні води далеко не скрізь відповідають вимогам, які висуваються до питної води. В результаті неякісну воду для питних потреб використовує значна частина населення. Збереження і захист водних об’єктів та їх раціональне використання – одна з найважливіших проблем, яка потребує невідкладного вирішення.

Запрошуємо Вас долучитися до дискусії та почути експертну думку духовенства, представників органів місцевого врядування, бізнесу, громадського сектору щодо вище згаданої проблематики, а також зрозуміти як ми можемо ефективно взаємодіяти, чути один одного задля збереження спільного довкілля та покращення ситуації на місцевому рівні.

Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4C12bhcKuKBAZNxKCMcr9Zy-1zX8A3Sxk7C98lTQskjPF8A/viewform

З організаційних питань звертайтесь - Ірина Кітура, координатор проекту irakit@ucu.edu.ua

Фільми про ІЕС та МПЕН

Тут ви можете переглянути фільм про те, де ви будете навчатися. Сам інститут та його проекти. А також навчання на МПЕН очима студентів.

Плем'я Шаблезубих Тигрів. Знайомтеся!

Плем'я Шаблезубих Тигрів - так символічно назвали себе випускники програми "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами" шостого випуску! Знайомтеся!