Мови

 

ІЕС запрошує до участі у 14-му Екуменічному Соціальному Тижні

ІЕС у співпраці із Фондом Конрада Аденауера в Україна, за підтримки Львівської міської ради, проведе 14-ий Екуменічний Соціальний Тиждень "Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства", 5-9 жовтня 2021 року онлайн.

Запрошуємо учасників до обговорення Цілей сталого розвитку, релігійного соціального вчення та творення майданчику міждисциплінарного обміну досвідом та діалогу.

Ми прагнемо налагодити комунікацію між усіма гравцями суспільних змін (громадський сектор, науковці, бізнес, Церква та релігійні організації, ЗМІ, екологи, державний сектор) та через їх меседжі осмислювати виклики сьогодення, шляхи розв'язання актуальних проблем та розбудови справедливого світу.

В часі форуму відбудуться різнопланові міжнародні події: конференції, семінари, панельні дискусії та презентації. Напрямки:

- екологія (збереження лісів, біорізноманіття, екосистем суші та води, завершення ери викопного палива, зміни клімату та сталі міста);

- економіка та бізнес (сталий розвиток та роль бізнесу, Європейський Зелений Курс);

- екуменічний, міжрелігійний діалог і цілі сталого розвитку;

- інклюзивність;

- питання миробудування;

- богословські заходи та ін.

Топ спікери:

Кардинал Майкл Черні, заступник секретаря відділу мігрантів та біженців Дикастерії Святого Престолу для сприяння цілісному розвитку людини;

Дафіна Ґерчева, постійна представниця ПРООН в Україні,

Йоган Де Тавернір, професор богословської етики та декан факультету богослов‘я і релігійних студій, Лювенський університет (KU Leuven) та ін.

Експерти форуму: Управління екології Львівської міської ради, Міжнародна благодійна організація "Екологія. Право. Людина", Львівська бізнес-школа УКУ, Лювенський Університет KU Leuven, Інститут релігії та суспільства УКУ, Renovabis, Laudato Si' Movement (formerly Global Catholic Climate Movement), Центр підтримки людей з особливими потребами “Емаус”, Екобюро УГКЦ, ГО "Центр екобогослов'я та сталого розвитку", WWF та ін.

Як приєднатися?

Враховуючи застереження у зв'язку із COVID-19, присутність учасників у приміщенні буде обмеженою. Нам важливо дбати про здоров'я один одного, відтак, усі заходи відбуватимуться також онлайн (ZOOM, трансляція у соціальних мережах, YouTube).

Щоб взяти участь у форумі та отримати лінк на ZOOM та трансляції, необхідно зареєструватися до 4 жовтня 2021 року.

Деталі публікуватимуться також на сайті www.esweek.org.ua

Координаторка проєкту: Ірина Кітура, irakit@ucu.edu.ua