Мови

 

Завершився прийом конкурсних робіт на II Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні»

6 червня завершився прийом конкурсних робіт на конкурс «Репортери надії в Україні». Протягом року журналісти з різних областей України надсилали свої творчі доробки, щоб отримати звання кращих репортерів надії.

 Дякуємо усім учасникам за активну участь та прагнення отримати звання кращих репортерів надії.

Також, впродовж року робоча група Конкурсу (студенти Інституту екуменічних студій УКУ) спостерігали за медійним простором України і здійснювали моніторинг українських ЗМІ у сфері суспільства, економіки, культури та релігії.

З цього моменту усі прийняті конкурсні роботи опрацьовує робоча група, та відбиратиме кращі роботи на розгляд експертному журі.

«Цей конкурс - стимул пошуку, варіацій на теми, які кидають під ноги у медійних коридорах, але, які можна вчасно підібрати та розглянути з «невидимих» боків. Зрештою, цей конкурс - певна «обіцянка», що якісна журналістика має українське майбутнє» – зазначає переможниця I Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні» у категорії радіо Юлія Роїк.

Дізнатись, хто стане переможцями конкурсу можна буде 28 вересня 2011 року під час IV Екуменічного соціального тижня. Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн., відзнаки учасників Конкурсу та всенародну увагу.

Член журі конкурсу «Репортери надії в Україні» та директор Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ) Тарас Антошевський запевнив, що оцінка матеріалів буде проводитися чесно і без суб’єктивного фактору. «Оскільки, ми, члени журі, не керуємося своїми корпоративними інтересами, то відбір буде об’єктивним. Навіть, можна з минулого досвіду сказати, коли розглядалися матеріали з редакції, представники яких є в журі, то вони в обговоренні участі не брали. Вони на цей випадок, усувалися від обговорення. Власне це дозволяло бути об’єктивним». – додав Тарас Антошевський.

Детальніше про конкурс http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery/ii-vseukrajinskyi-konkurs або Facebook.

З усіх питань просимо звертатися до координатора конкурсу Олесі Барчук тел.: 032 240-99-44*156, моб.: 063 185 60 08 e-mail: reporternadii@gmail.com