Мови

 

100-й ювілейний номер «Духовності» побачив світ

2019-11-20 11:00

 Це проект (http://dukhovnist.in.ua/uk/Інституту екуменічних студій УКУ, який стартував у 2010 році і покликаний висвітлювати ключові події суспільно-релігійного життя України та світу з екуменічної перспективи.

 Понад 800 унікальних авторських текстів та блогів опубліковано на шпальтах видання та орієнтовно 230 тисяч читацьких переглядів за ці 9 років праці. Змінювали назви рубрик, вдосконалювали контент, але виданню вдалося зберегти свою унікальність – комунікувати з читачем зрозумілою мовою про релігійне життя, церковні події, екуменічні ініціативи.

Протягом 9 років над проектом працювали дуже багато людей: це засновник медіапроекту Антуан Аржаковський, директор медіапроекту Галина Бохонко, випускові редактори – Олеся Барчук (Стогній) та Анна Грапенюк (Микуляк), зараз – Наталія Байда (Ліхновська), а також літературний редактор Олеся Косик (Пастущак) і перекладач на російську мову Галина Губалюк. Дуже приємно назвати найактивніших дописувачів видання, а це: Марта Більська, Катерина Воїнська, Оксана Гоцур, Ірина Березовська, Тарас Курилець, Оксана Войтко, Анна Кликоцька (Гуменюк), Галина Андрусів, Лідія Батіг, Ольга-Марія Гнип, Даря Кучер, Іванка Бобиляк, Віра Савран.

Зазначимо, що «Духовність» акцентує увагу на життя і діяльність людей, що живуть духовним життям та змінюють людство на краще; інформує про перебіг міжконфесійних переговорів, церковних діалогів між різними християнськими спільнотами; акцентує на християнське життя, віру, цінності, пошук надії у світі серед безлічі проблем, поширення якісної інформації про суспільні, релігійні ініціативи християн. Публікується двома мовами – українською та російською.

Слідкуйте за нашми новнами: https://www.facebook.com/dukhovnist.in.ua/

 

Випусковий редактор "Духовності" Наталія Байда