Мови

 

Папа Франциск благословляє Інститут екуменічних студій Українського католицького університету

2019-09-19 13:45

Всі учасники мали змогу особисто привітатися зі Святішим Отцем і з цієї нагоди президент Інституту Екуменічних Студій УКУ, о. д-р Іван Дацько передав Папі вітання і попросив його благословення для всіх працівників Інституту і для всього Українського Католицького Університету.

Папа Франциск відповів, що радо уділяє своє благословення Інституту і, що екуменічна праця для осягнення повного сопричастя Церков має бути пріоритетною для Української Церкви, а майбутні священики – і православні, і католицькі – “повинні вчитися бажати єдності Церкви”. Cвятіший Отець додав, що багато доброго чув про Український Католицький Університет у Львові й уділяє його Ректору, викладачам і студентам своє апостольське благословення.  У притаманний йому спосіб заявив: “Будьте відважними! Ідіть вперед!”

Отець Дацько пригадав Папі, що його духівником був покійний владика Степан Чміль, на що Святіший Отець відповів усміхаючись: “Він був і моїм духівником та сповідником. Я йому служив до Літургії у Вашому обряді. Це була дійсно свята людина! Якщо у Вашій Церкві та університеті будуть виховуватися такі священики як отець Чміль, Ви звершите багато великих діл, включно з єдністю Церкви в Україні”.

Як і всім учасникам аудієнції Папа Франциск подарував о. Івану Дацькові вервицю.