Мови

 

ХІ ЕКУМЕНІЧНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ СТАРТУВАВ

2018-10-05 08:15

У четвер, 4 жовтня, відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського суспільного форуму «ХІ Екуменічноий  соціальний тиждень» та однойменна  відкрита дискусія «Молодь. Віра. Покликання». Захід відбувався у Центрі Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету.

Серед промовців на відкриті був Роман Корж, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка», громадський діяч, засновник громадського проекту «Ідея міста» Назарій Брезіцький та президент Інституту екуменічних студій УКУ о. Іван Дацько.

Учасників та організаторів привітала начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи депаратмент

у з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Леся Корнат.

 Дискусію розпочав заступник міського голови з питань розвитку Львова Андрій Москаленко, який зазначив, що головна цінність України – це люди, а шлях до успішного майбутнього полягає крізь боротьбу та готовність до невдач, які мають підштовхувати українців ще ближче до мети.

 Наступним виступав Мирослав Маринович, проректор із питань призначення та місії УКУ. Він порівнював молоде покоління із кораблем, який з часом починає обростати водоростями через токсичний світ. І до того, як навколишнє середовище змінить їх, вони повинні встигнути змінити його на краще.

До обговорення долучився і президент Інституту екуменічних студій УКУ о. Іван Дацько. На його думку сучасна церква має омолоджуватись, а молодь «оцерковлюватись». І тільки таким чином вони зможуть взаємодіяти.

 Станіслав Андрійчук, голова Пласту в Україні, на прикладах роботи своєї організації розказав який вплив на виховання дітей має екуменізм та служіння церкві.

 Єгор Стадний, директор аналітичного центру CEDOS презентував нове бачення студентської міграції в Україні та запропонував шляхи, завдяки яким вона може стати корисною країні.

 Нагадуємо, що з 3 по 6 жовтня триває ХІ Екуменічний соціальний тиждень «Молодь. Віра. Покликання»

 Участь у всіх заходах безкеоштовна.

Програма Форуму на сайті - http://esweek.org.ua/ua/

Обовязкова реєстрація за посиланням.

Автор - Дар'я Кучер, прес-служба  ХІ  Екуменічного Соціального Тижня

Фото - Романа Балука