Мови

 

Про формування християнських цінностей у родині говорили вчителі християнської етики та духовенство

2015-12-15 16:45

Під час зустрічі говорили про родинні цінності, роль батьків та педагогів у формуванні християнських цінностей у процесі виховання дітей. Галина Сохань, доцент кафедри суспільствознавчої освіти (ЛОІППО), не оминула увагою і тенденції родинного виховання та окреслила небезпеку нівелювання сімейних цінностей.

«Цінними є моменти, коли дитина формує відчуття служіння Богу через батьків і їхні молитви. – наголосив настоятель храму Вознесіння Господнього УПЦ КП, кандидат богослов’я, протоієрей Іван Хомин. – Ми маємо можливість виховувати та впливати на розвиток дитини, і треба це робити через відчуття любові».

Одна з учасниць семінару, викладач Новояворівського професійного училища Ганна Ващишин, окреслила макет доброї родини, з якої всі маємо брати приклад: «Родина це той будиночок, який будується у взаємності, порозумінні, у допомозі та опіці, пошані та повазі один до одного, у вмінні просити пробачення».

Також, під час заходу працівник Інституту екуменічних студій та відповідальний секретар Українського християнського академічного товариства Тарас Дмитрик представив присутнім діяльність Інституту екуменічних студій УКУ. Він розповів про місію Інституту, реалізовані проекти та навчальні програми, підкреслив екуменічний підхід викладання і перспективи працевлаштування після завершення освіти.

На завершення Галина Сохань попросила всіх помолитись за родину, за кожного з присутніх і додала, що ми всі є родина у доброму християнському значенні.