Мови

 

Відкрито набір на ліценціатську програму з богослов’я

2015-10-12 10:45

«Відтепер студенти з базовою богословською освітою зможуть здобувати визнані у всьому світі наукові ступені також в УКУ, не виїжджаючи закордон, і першою такою новою програмою є дворічна ліценціатська програма, яку запускаємо з кінця жовтня», зазначає декан філософсько-богословського факультету д-н Роман Завійський.

Координатор програми Петро Дарморіс, викладач кафедри богослов’я, підкреслює: «Ліценціатська програма Богословського факультету УКУ пропонує широкий спектр спеціалізацій – вузьких ділянок богослов’я, від догматичного до екуменічного богослов’я і від морального богослов’я до історії Церкви. В межах цих спеціалізацій студенти писатимуть свої дисертації та формуватимуться як фахівці у цих галузях. Важливою складовою програми є обов’язкова участь у наукових семінарах та конференціях, що має на меті залучити ліценціантів до широкої богословської наукової спільноти ще під час їхнього навчання».

Кандидат повинен володіти церковним ступенем Бакалавра Богослов’я (S.T.B.) або еквівалентною до нього освітньою підготовкою з богослов’я, а також успішно пройти співбесіду.

Подавати документи можна до 20 жовтня 2015 року. Початок навчання – 28 жовтня 2015 року. Деталі про необхідні документи та інші вимоги щодо вступу можна знайти на сайті:http://theological.ucu.edu.ua/litsentsiat-z-bogoslov-ya/