Мови

 

Другий випуск студентів сертифікатної програми «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами»

2012-02-09 16:00

Як зазначила виконавчий директор ІЕС, Галина Бохонко, сертифікатна програма «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами» є дуже унікальна.

Подібна програма є тільки у Франції. В інших країнах є формації для асистентів «Ляршу», але унікальність цієї програми в тому, що вона відкрита для всіх охочих.

Почесним гостем заходу була Мішель Дормаль, директор навчальної програми для асистентів французького відділення Міжнародної федерації «Лярш», координатор та супервізор сертифікатної програми «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами» в Україні від МФ «Лярш».

«Я вважаю, що разом ми побудуємо новий світ, де всі будемо схожі один на одного і зламаємо стіну нерозуміння між тими, хто є неповносправний і хто не є неповносправний» – висловила сподівання Мішель Дормаль.

Ірина Роговська, заступник директора ІЕС, побажала випускникам: «Не втрачати віру в себе, віру в свої сили а також віру в можливості тих, кого Ви супроводжуєте. Пам’ятати про доброзичливість, яка змінюватиме Ваше оточення. Та пам’ятати, що у людських стосунках, дружній жест, усмішка і погляд досить часто мають більшу вагу, ніж слово».

Слово від випускників отримала Юлія Бойко. Вона наголосила на тому, що кожен зі студентів взяв набагато більше ніж очікував.

Також випускники передали своїм наступникам червоні окуляри, як «символ доброзичливості і мудрості у стосунках з людьми».

Під час заходу відбувся показ фільму про навчання та студентське життя на сертифікатній програмі Інституту екуменічних студій.

Урочистості завершили випускники, які представили пантоміму присвячену відкритості, переміні та навчанню.

Довідка:

Нагадаємо, що це вже другий випуск студентів сертифікатної програми «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами».

Програма заснована у 2010 році Інститутом екуменічних студій спільно з міжнародною асоціацією «Лярш-Ковчег» та національним університетом «Львівська Політехніка».

Мета програми: підготувати спеціалістів, котрі здійснюватимуть супровід осіб з особливими потребами у світлі нового бачення особи.

Фотогалерея

Перегляд фільму