Мови

 

Фільми

Фільм "Зрозуміти і простити"

Документальний фільм присвячений життю Української Греко-Католицької Церкви у XX столітті. Це – історичний фільм, базований на архівних матеріалах і розповідає про Львівський псевдособор 1946 року, коли УГКЦ була насильно ліквідована радянськими органами Держбезпеки.

Плем'я Шаблезубих Тигрів (Шостий випуск на програмі МПСС)

Плем'я Шаблезубих Тигрів - так символічно назвали себе випускники програми "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами" шостого випуску! Знайомтеся!

 

Student's life МПЕН (студентська робота)

Відеоролик про студентське життя на Магістерській програмі екуменічних наук ІЕС (2015 рік)

На шляху до доброзичливості. Крок п'ятий

Фільм про навчання студентів 5-го випуску сертифікатної програми "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами"

Пароль "Доброзичливість" 4-ий випуск

Фільм про навчання студентів 4-го випуску сертифікатної програми "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами"

Фотогалерея

Перша гостьова лекція д-ра Дагмар Хеллер (Екуменічний інститут Боссе, Швейцарія)

Інститут екуменічних студій УКУ з 7 по12 квітня відвідала пастор д-р Дагмар Хеллер, викладач екуменічної теології в Екуменічному інституті Боссе (Швейцарія. Гостьові лекції д-р Дагмар Хеллер прочитала студентам Магістерської програми екуменічних наук (ІЕС). Крім того за її участю відбувся семінар для викладачів кафедри богослов'я. Тут до вашої уваги відеолекції