Мови

 

Декларація Християнського міжконфесійного консультативного комітету країн СНД і Балтії (Москва, 4 лютого 2010 року)

2010-02-05 11:45

Виражаємо стурбованість відходом від традиційних принципів християнської етики в деяких християнських спільнотах. Тим самим розмиваються кордони між добром і злом, і люди втрачають надійні і вірні орієнтири на шляху до спасіння.

Не ігноруючи наші відмінності і не збираючись йти на веровчительні компроміси, ми маємо намір спільно захищати те, в чому маємо згоду - віру в Господа нашого Ісуса Христа і Його святі заповіді.

Перед лицем зовнішнього світу ми бажаємо спільно відстоювати основоположні істини християнського віровчення.

Ми переконані, що християнські спільноти не можуть очолювати люди, які відкрито визнають нормою те, що Письмо прямо називає гріхом, не бажають каятися в ньому і виправлятися (Тит. 1, 7-10).

Ми виступаємо на захист людського життя від зачаття до його природного кінця. Людина не має права обривати своє або чуже життя на будь-якій його стадії, а тому вбивство, аборт і евтаназія є для християнської традиції смертними гріхами.

Ми вважаємо недопустимими такі експерименти над людською природою, як клонування людей і отримання стовбурових клітин з убитих людських зародків.

Ми визнаємо шлюбний союз чоловіка і жінки боговстановленою формою сімейних стосунків (Бут. 2. 23, 24). Так звані одностатеві союзи не можуть прирівнюватися до шлюбу. Суспільство, прагнучи до благополуччя, повинне підтримувати інститут сім'ї як союз одного чоловіка і однієї жінки і створювати умови для народження і виховання дітей.

Ми готові спільно діяти зі всіма християнами, хто розділяє нашу позицію, і вести діалог з тими, хто не згоден з нашою точкою зору.

http://www.christusimperat.org/uk/node/24359