Мови

 

Українське біблійне товариство презентує новий добродійний проект

2008-11-10 17:15

Як повідомляє Інтернет-газета «Путь», в рамках цього проекту запланований випуск спеціального видання Біблії і його поширення силами місцевих церков. На харківському Дні Біблії на цей проект зібрали майже дві тисячі гривень.

Цього дня УБТ представило звіт про проведену за рік роботу (в даному випадку це проект «Слово Боже для слабозрячих і незрячих дітей»): дві тисячі біблійних історій шрифтом Брайля і дев'ять тисячвеликим шрифтом подарували спеціалізованим школам-інтернатам для незрячих дітей по всій Україні.

День Біблії святкується у Харкові за ініціативою УБТ ушосте за підтримки адміністрацій Харківської області, міста і Ленінського району, а також Південної залізниці, що безкоштовно надає зал на 1400 місць у центрі міста. Вже впяте тут проходить міжконфесійний фестиваль духовного співу «Ковчег».

До його програми входять виступи представників влади, священнослужителів, церковних і світських творчих колективів і солістів, представників «груп ризику» (наркоманів, ВІЛ-інфікованих, увязнених), тих, хто почав нове життя.

Це свято об'єднує усі гілки християнства в Україні. У святкуванні Дня Біблії в 2007 році брали участь дві тисячі церков по всій країні.

Українське біблійне товариство засноване 1991 року. Зараз до його складу входить 16 християнських конфесій.

За цей час було поширено понад сім мільйонів екземплярів Біблії українською і російською мовами. 2003 року УБТ стало ініціатором проведення всеукраїнського Дня Біблії. Перший День Біблії був приурочений до століття першого повного перекладу Біблії українською мовою, виконаного письменником Пантелеймоном Кулішем. Співробітники УБТ прагнуть, щоб уряд надав Дню Біблії статус національного свята.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;25749/