Мови

 

Відбулася зустріч керівників християнських Церков України

2005-12-12 15:45

На ній були обговорені питання щодо впровадження в шкільний курс навчального предмету „Християнська етика”, а також про подальше співробітництво християнських Церков України в сфері захисту суспільної моралі і духовності, – повідомили в Інституті релігійної свободи.

За результатами обговорення зазначених питань керівники християнських Церков України ухвалили низку звернень, зокрема, до Президента України Віктора Ющенка щодо впровадження в шкільний курс навчального предмету „Християнська етика”, до Верховної Ради України з приводу внесення до парламенту законопроекту „Про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України” (щодо права релігійних організацій на постійне користування землею) та з приводу розгляду законопроекту „Про внесення змін до статті 3 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” (щодо статусу юридичних осіб).

Керівниками християнських Церков України було розглянуто звернення від громадян України з приводу духовно-морального стану українського суспільства, схвалено його зміст та прийнято рішення про сприяння його поширення серед громадськості.

Також керівники християнських Церков України намітили подальші кроки у напрямку співробітництва в сфері підвищення духовності і захисту моралі в українському суспільстві. Зустріч пройшла у атмосфері християнської любові та порозуміння.

Участь у зібранні взяли представники: УПЦ КП, УПЦ (МП), УГКЦ, Римо-Католицької Церкви в Україні, Церкви Християн Віри Євангельської України, Української Християнської Євангельської Церкви, Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів, Братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України та Української Лютеранської Церкви.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8333/

http://www.wolua.org/news.php?id=679