Мови

 

Православні та греко-католицькі семінаристи провели серію спільних семінарів

2022-05-06 14:00

13 квітня та 4 травня 2022 року студенти Волинської православної богословської академії ПЦУ та Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ взяли участь у спільних наукових семінарах. Під час першої зустрічі документ Вселенської патріархії «За життя світу» представили греко-католики, а на наступній зустрічі православні досліджували Енцикліку «Fratelli tutti» папи Франциска. Модерував заходами та активними дискусіями доктор історичних наук, професор Національного університету «Острозька академія» Андрій Смирнов. Учасники дійшли висновку, що обидва документи піднімають важливі теми щодо життя та діяльності Церкви у світі, а конструктивні пропозиції, що їх прописано, можуть бути застосовані усіма християнськими конфесіями.

Нагадаємо, що мета проєкту – творити атмосферу відкритості, діалогу та приязні між студентами УГКЦ і ПЦУ через спільну працю над католицькими та православними документами.

Проєкт реалізовується в межах конкурсу міні-грантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічній співпраці» Інституту Екуменічних Студій УКУ та благодійної організації «Справа Сходу» L'Œuvre d'Orient.