Мови

 

У Києві відбудеться Міжконфесійний форум «Екуменічний діалог та його вплив на екологічну ситуацію в Україні»

2020-09-09 14:00

Як повідомляє Комісія УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин форум пройде 11 вересня 2020 року у приміщенні Дарницької Районної в місті Києві Державної Адміністрації.

Навряд чи є люди, яких потрібно переконувати в актуальності тематики захисту довкілля. Цьогорічна пандемія особливо показала, як людська діяльність по всьому світу безповоротно може негативно впливати на навколишнє середовище та завдавати шкоди природі, поглиблюючи екологічну кризу та породжуючи соціальну несправедливість. Це також показує, наскільки глибоко світ взаємопов'язаний. Тому українські Церкви, розуміючи, що вони не ізольовані одні від одних і покликані дбати про Богом сотворений світ, хочуть одним голосом виступити на захист майбутнього нашої планети.

У цьому контексті, будуть виголошені наступні доповіді: протоієрей Роман Романович: «Міжконфесійний діалог стосовно відповідального та бережного ставлення до Богом сотвореного світу» (УГКЦ); протоієрей Андрій Головков: "Послання до Дня молитви за довкілля Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія" (ПЦУ); протоієрей Василь Костюк: "Внутрішній світ людини, як інструмент збереження довкілля" (УПЦ); пастор Роман Овчаренко: «Храм Божий у людині і у довкіллі» (ЄХБ). Модератором зустрічі буде протоієрей Андрій Боднарук, голова Пресбюро Київської архиєпархії УГКЦ.

Планується, що під час зустрічі відбудеться вільне спілкування та дискусія між православними, греко-католиками та протестантами, щоб у світлі нових екологічних викликів та з огляду на пандемію COVID-19 переосмислити сучасну еклезіологічну реальність та зробити відповідні висновки.

За матеріалами Інформаційного ресурсу УГКЦ.