Мови

 

Християни різноманітних українських конфесій підготували спільний документ "Туга за Правдою, яка визволяє"

2020-04-24 14:30

Як повідомляє РІСУ, ініціативна група священнослужителів та мирян різних християнських конфесій підготувала документ «Туга за Правдою, яка визволяє», в якому відображені міркування з приводу проблеми правди і постправди у сучасному суспільстві.

Про цю ініціативу священників і мирян були поінформовані предстоятелі Церков, і її вони благословили.

"Кілька років поспіль група українців бере участь у засіданнях Комісії «Правда, справедливість і миротворення». Під час дискусій ми часто впиралися в проблему, яка досі не має вирішення: агресор (Росія) не лише не визнає правди, а й творить свою «альтернативну правду», якою дезорієнтує людей, а реакція світу на це є далеко не однозначною", — прокоментував РІСУ один з ініціаторів документу Мирослав Маринович. — Політики, звичайно ж, намагаються вирішити цю проблему, але політичні рецепти поки що згадану недугу не лікують. Врешті-решт, ми поставили перед собою питання: «А які рецепти можна знайти у християнському вченні? І що могли б у цьому плані сказати українські християни?».

Автори документу заохочують читачів не лише ознайомитися з текстом, а й підписати його, якщо «викладені в ньому думки резонуватимуть у їхньому серці» (форма для підпису).

Читайте повний текст ддокументу на сайті РІСУ.