Мови

 

Вселенський Патріарх оголошує про припинення всіх публічних богослужінь в межах свого Патріархату в усьому світі через коронавірус

2020-03-19 11:15

Як передає Greek Europe Reporter, згідно з цією заявою, всі релігійні відправи, події та церемонії будуть призупинені у всіх регіонах, які знаходяться під юрисдикцією Патріархату по всьому світу до 31 березня. Це включає в себе також такі частини Греції, як Македонія, Фракія та багато грецьких островів.

Після оголошення заяви Вселенського Патріарха, Владика Елпідофорос, Архиєпископ Грецької Православної Архиєпархії Америки (Вселенський Патріархат), звернувся з листом до парафій з поясненням, що богослужіння в США можуть продовжуватися, але за закритими дверима та без присутності парафіян у церквах.

Владика Елпідофорос пише: "Обговоривши дистанційно ситуацію із Священним Центром Православ'я, і розповівши про стан справ в Сполучених Штатах, я отримав відповідь Святішого Вселенського Патріарха Варфоломія, а саме, що нам слід відправляти богослужіння, включаючи Божественні Літургії, у наших святих церквах, але за зачиненими дверима, як це відбувається у монастирях. Таким чином, ми зможемо зберігати нашу літургійну традицію живою, навіть у цей мінімальним спосіб, ми теж можемо транслювати вищезгадані богослужіння онлайн чи в інший спосіб для духовної користі наших вірних».

Особиста молитва також все ще буде дозволена у всіх церквах, які залишаться відкритими.

Очікується, що Патріархат переглядатиме це рішення і прийматиме постанови відповідно до розвитку подій. Вселенський патріархат також закликав усіх людей обмежитися у пересуванні та залишатися вдома, дотримуючись вказівок своїх країн.

Дивіться повне звернення Вселенського Патріарха