Мови

 

Зуcтріч підготовчої Міжнародної Методистсько – Римо-Католицької комісії відбулася в США

2020-03-13 10:45

Як повідомляє сайт Папської ради для сприяння єдності християн, це вже 11 зібрання цієї Комісії для роботи над темою примирення. Зазвичай кожен раунд діалогу складається з чотирьох пленарних засідань, щоб Комісія могла представити свою роботу Всесвітній Методичній Раді (ВМР) та Конференції, які проводяться кожні п’ять років. Наступне засідання ВМР відбудеться в Гетенборзі, Швеція, з 18 по 21 серпня 2021 року, саме тому наступне пленарне засідання ММРКК відбудеться в Єрусалимі 9–16 жовтня, і буде останнім пленарним засіданням, на якому буде погоджено звіт Комісії.

Учасники підготували проект, що складається із чотирьох розділів. У першому розділі говориться про примирення як модель спасіння. У другому розділі розглядаються структури наших відповідних Церков як засоби примирення, що підтримують вірних в єдності, одночасно дозволяючи і примиряючи законну різноманітність. У третьому розділі представлені обряди примирення, що практикуються обома спільнотами, а в четвертому розділі розглядається місія Церкви як примирення світу.

Чотири члени Комісії зустрілися в Університеті Дюка: преп. д-р Девід Чапман, методистський співголова, преп. проф. Редд Едгардо Колон–Емерік, проф. Кетрін Кліффорд і о. Ентоні Кюррер, католицький співсекретар. Двоє членів не змогли фізично долучитися через хворобу, але приєдналися до засідання за допомогою відеоконференції, а саме преп. професор Карен Вестерфілд Такер, методистський співсекретар, та католицький співголова монс. Джон Шеррінгтон.

Члени підготовчої комісії склали особливу вдячність преп. д-ру Едгардо Колону-Емеріку та його дружині Кетлін за їх щедру гостинність протягом тижня, а також громаді католицького центру Університету Дюка за прийняття їх на вечері.

На фото зліва на право: Revd Dr David Chapman, Professor Catherine Clifford, Revd Anthony Currer and Revd Professor Edgardo Colon-Emeric, with the statue Reconciliation by Margaret Adams Parker based on the parable of the Prodigal Son.