Мови

 

У Львові відбувся благодійний майстер-клас з виготовлення витинанок “Віра у життя”

2019-09-09 10:45

У п’ятницю, 6 вересня, у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбувся благодійний майстер-клас з виготовлення витинанок “Віра в життя”. Захід проводився в межах XII Екуменічного соціального тижня “Відповідальність VS Популізм”. Організував благодійну подію Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. На початку присутніх благословив отець-ректор Українського католицького університету о. Богдан Прах.

 

Майстер-клас з виготовлення витинанок провела талановита майстриня Дарія Альошкіна. Головні гості заходу витинали дерево як символ життя.

 “Я вважаю, що долучатися до благодійності – це не так важко. Творити добро потрібно і я щороку намагаюся долучатися до акцій на підтримку дітей. Діти – це наше майбутнє і думаю, що ми маємо усі долучатися до благодійності у свою міру. Я, наприклад, не можу фінансово, то допомагаю майстер-класом. Дерево життя – це один з улюблених моїх символів. І це також мене підкорило, щоб взяти участь”, – підкреслила Дарія Альошкіна.

 Долучилася до події також депутат Львівської міської ради Оксана Рубай:

”Саме творчість допомагає вирішувати проблеми красиво. А це дуже важливо зберігати гармонію і красу, бо саме життя є гармонією і красою. А це веде до вічності, тому я бажаю усім нам бачити безконечність і вічність у наших добрих вчинках. І у підтримці тих, хто потребує”.

 Завідувач відділення патології новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні і голова благодійного фонду “Немовля” Ольга Децик наголосила:

“Звичайно, державних коштів на все не вистачає. І ми би хотіли, щоб люди доброї волі допомагали нам лікувати тих наших маленьких пацієнтів. Це дуже дорогі технології. І кожна копійка, подарована від душі, знайде своє застосування”.

Керівник “Екуменічного соціального тижня” Оксана Іленьків поділилася, що ідея благодійного майстер-класу народилася вже давно і підкреслила: «Кожна дитина є подарунком долі і збереження її здоров’я – це наш обов’язок.

 ” Я хочу, щоб ми всі подавали надзвичайно хороший приклад, долучаючись до різних благодійних акцій. Ми маємо всі робити добро. І сьогодні ми зустрілися, щоб допомогти зібрати кошти у благодійний фонд “Немовля”, який опікується передчасно народженими дітками. Коли ти стаєш у центрі такої події і такої проблеми, це насправді дуже важко. І цей фонд – це платформа, яка допомагає таким діткам знайти своє майбутнє”.

 

Джерело: Духовна велич Львова