Мови

 

Священик УГКЦ разом з представниками інших українських церковних конфесій відвідав військовослужбовців з пасхальними дарами

2014-04-24 12:15

Підготовка до свята почалась раніше, коли посеред ночі до міста прибули греко-католики з Хмельницького, аби передати у Дніпропетровськ, Херсон та Донецьк кілька тисяч пасок з особистими побажаннями для бійців. Вони їхали без сну дві доби, аби встигнути розвести подарунки до початку Пасхи, несучи дари не лише братам по Церкві, а й представникам всіх конфесій.

Особливим став пасхальний дарунок для частини прикордонників, оскільки він прибув для них з рідних земель - Хмельниччини. На кожній пасці є індивідуальне побажання, а разом з тим – спільний лист-вітання від громади УГКЦ.

«Сьогодні капелани УГКЦ дуже активно мобілізовані, забезпечуючи душпастирську опіку для силовиків. На цю Пасху ми розповсюдили по частинах 10 000 пасок, причому бійцям їх не просто розсилали, а особисто передавали священики, які ще справляли служби та читали молитви з солдатами. В Мінобороні побутує думка, що не варто впроваджувати інститут капеланства, оскільки це провокуватиме міжконфесійні конфлікти. Але цей приклад Пасхи доводить, що єдність присутня і конфлікту не існує, ми єднаємось з усіма християнами у наданні допомоги бійцям. Ми разом приносимо звістку про Воскресіння Христове. А подібна єдність – це найважливіше, що ми можемо зробити у житті», — підкреслив о. Любомир Яворський (УГКЦ).

www.kapelanstvo.org.ua