Мови

 

Екуменічні реколекції "Школа молитви", Брюховичі 12-14 квітня 2013 року

Thu, 2013-04-18 11:15

Вміння слухати – найважче, проте найбільш потрібне вміння для людини. Слухаючи, дізнаємося щось нове, а водночас пізнаємо себе. Впродовж трьох днів – з 12 до 14 квітня студенти Інституту екуменічних студій мали змогу побувати на реколекціях у Реколекційно-відпочинковому комплексі Львівської архиєпархії УГКЦ (смт Брюховичі) із духовним супроводом викладачів МПЕН – о.Ігоря Пецюха та пані Гелен Зоргдрагер.

За час реколекцій спільнота переживала різні емоції – хтось плакав, хтось більше часу присвятив тиші, а хтось мав неймовірний молитовний досвід. У кожного по-різному, проте у всіх ці дні не минули надаремне. У буденній круговерті ми часто забуваємо присвятити себе Богові, а тут ніби зупинився годинник. Важливими були духовні науки о.Ігоря, через які учасники роздумували над проблемою людської гордині, страху за вчинене, любові до ближніх. Як висловилися студенти – у змодельованих ситуаціях-прикладах, які представив отець, кожен зміг побачити себе у прикладі особистого життя. Не менш цікавим був досвід мандрів колом життя, який запропонувала студентам пані Гелен. Кожен проаналізував своє ставлення до Бога, до самого себе, до життєвої пустелі, любові, смерті і власного воскресіння. На певних ділянках кола учасники застановилися на подяках Господу, на найбільших терпіннях свого життя, найкращих смаках і свідченнях найбільшої краси.

Кожен із нас переживав зміни у своєму серці, яке вчилося слухати: голос духівника, ближнього. І у цих словах, звуках, тиші віднаходило голос Бога.

Фотогалерея