Мови

 

Цікаві матеріали

  • ВЕРОНІКА САВРУК. - "ZIK" Понад три роки минуло від тоді як у Львові створили першу прийомну сім’ю. 4 березня 2005 року Наталка Кушлик взяла на виховання дворічну Вікторію. Зараз уже шестирічна першокласниця Віка адаптувалась до нової родини. Однак на початку виникали труднощі. Кореспондент ЗІКу відвідав прийомну родину Наталі Кушлик, яка поділилася досвідом створення такого типу сімей.
  • ТАРАС ЛИТВИН. - "Український тиждень" Соціальні психологи помітили, що наші дії, у зв'язку з надлишком інформації, стають надто автоматичними, тому нами легко маніпулювати.
  • ТЕТЯНА ОРОБЕЦЬ. - "Український тиждень" Точка відліку нової історії Градизька, що на Полтавщині, – 1961 рік: Кременчуцьке водосховище поглинуло приблизно половину міста. Тепер це місто рибалок.
  • ГАЛИНА ШУПЕНЯ. - «Буковинське віче», № 13(1912) 18 лютого 2009 року За даними Головного управління статистики у Чернівецькій області 2008 року з первинним діагнозом - «злоякісні новоутворення молочної залози» на Буковині виявлено 206 жінок, всього зареєстровано - 2059, померло 156. Сухі цифри, але за кожною - людина.
  • ОКСАНА ДЕХТЯРЬОВА. - Всеукраїнське інтернет-видання "Українська Освіта" Розвиток волонтеріату в Україні є актуальним питанням сьогодні. Лише в Луганській області нараховується біля 55 волонтерських загонів. Проблеми волонтеріату є дуже важлими, бо сьогодні в Україні живе багато людей, які насправді потребують допомоги. Таке явище характеризується низкою економічних та соціальних проблем. Щоб упевнитись в цьому - уявіть ситуацію. На площі дівчина грає на скрипці, попереду маленька сумочка, щоб люди кидали копійки, поряд – колиска, а в ній – плаче манесенька дитина, на вулиці мороз – 26 градусів...
  • ОЛЕКСАНДРА ЦИЛІЯ. – «ХайВей» На запрошення Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК), який впродовж двох років реалізовує проект «Відкриймо для України українську діаспору», приїхала відома дослідниця життя і творчості Тараса Шевченка з Санкт-Петербургу, кандидат філософських наук, член Національної спілки письменників України - Тетяна Лебединська.
  • ЮРІЙ ЧОРНЕЙ. - "ДОБА" Русявій, з волоссям як стиглі пшеничні колоски, Ніколетті лише 2 роки та 5 місяців. Проте вона впевнено закидає ногу на свого триколісного друга й, міцно тримаючи руль, наполегливо крутить педалі. Дідусь дівчинки - президент Федерації велосипедного спорту в Чернівецькій області Ілля Руссу не без гордощів зауважує: гени! А ще закоханий у справу свого життя чоловік переконаний, що саме працелюбність вирізняє велосипедистів від решти людей.
  • ТЕТЯНА ОРОБЕЦЬ. – «Український тиждень» Петриківського розпису на Придніпров'ї навчають із дитсадочка. Створюють це диво пальцями та пензлями з котячої шерсті.
  • ІРИНА ГОЛЯЄВА, - «Одеські вісті», НОМЕР 47 (3742) - 08.05.2008 Мешканці Одеси та області стали активними учасниками третьої благодійної акції «Почуйте всі».
  • ОЛЕНА ПЕТРОВА, - "Вечірні Черкаси", 18 лютого 2009 Більше тисячі наших земляків щороку помирає вдома від хвороб у страшних муках без належної медичної допомоги. Частина їх навіть не має рідних, які б могли подати пігулку знеболювального. Саме для людей, які не мають шансів на життя, потрібен хоспіс, що допоможе гідно залишити цей світ.