Мови

 

Вже відомий склад експертного жюрі V Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії Україні»

7 червня завершився прийом робіт на V Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». На сьогодні триває оцінювання матеріалів моніторинговою групою Конкурсу, яка визначить 40 кращих робіт, які є інформацією-носієм рішень.

Участь у Конкурсі бере понад 400 робіт. Близько 150 журналістських матеріалів відібрали студенти Магістерської програми екуменічних студій Інституту екуменічних студій УКУ під час моніторингу ЗМІ. Також понад 250 матеріалів надіслали журналісти із Київської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської,  Харківської,  Полтавської, Черкаської, Тернопільської,  Івано-Франківської, Волинської, Львівської областей.

 

40 конкурсних робіт, що відібрала моніторингова група, оцінюватиме експертне журі у складі:

Марти Коломиєць, журналіста, директора Програми імені Фулбрайта в Україні;

Вадима Лубчака, редактора відділу веб-редакції та новітніх медіа газети «День»;

Аліма Алієва, громадського діяча, журналіста і політолога, співзасновника громадської організації Крим SOS та Культурного центру “Кримський дім у Львові”;

Тараса Семенюка, журналіста, співзасновника «Short.media».

Детальнішу інформацію про членів журі Ви можете прочитати тут http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/v-vseukrajinskii-konkurs/ekspertne-zhuri

 

Імена 40 фіналістів будуть опубліковані на сторінці сайту Конкурсу 11 вересня (http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/v-vseukrajinskii-konkurs/ekspertne-zhuri . Урочисте нагородження переможців та фіналістів у кожній з чотирьох номінацій («Культура», «Суспільство», «Економіка»,  та «Релігія») відбудеться 6 жовтня 2017 року під час Х Екуменічного соціального тижня у Львові.

 

Журналісти, які переможуть у Конкурсі, отримають грошову винагороду у розмірі 3000 грн та титул «Репортер надії». Автори матеріалів, що займають другі та треті місця, – призи від оргкомітету Конкурсу та дипломи.

 

Нагадаємо, що V Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» оголошено 8 червня 2016 року. У ньому могли взяти участь штатні та позаштатні кореспонденти українських друкованих та електронних ЗМІ, телебачення і радіо, які мають чи не мають професійне посвідчення та чиї матеріали відповідають вимогам Конкурсу.

 

За новинами конкурсу слідкуйте на сторінці ІЕС або долучайтеся  до сторінки Конкурсу y Фейсбуці.

 

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся до координатора Конкурсу Наталії Ліхновської, тел. 032 240-99-44*3389, моб.: 096 847 58 90 e-mail: reporternadii@gmail.com