Мови

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «РЕПОРТЕРИ НАДІЇ В УКРАЇНІ»

8 червня в Україні оголошується V Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні»!

 Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді та показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій).

 

Організатор конкурсу – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії» (www.reportersdespoirs.org).

 

Запрошуємо до участі журналістів та редакторів з усієї України!

 

Для участі в конкурсі заповнюйте анкету та надсилайте матеріали, що містять вирішення актуальних проблем сучасного суспільства у сфері економіки, релігії, культури та соціальних питань.  Матеріали подані на конкурс мають бути опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2016 року по 7 червня 2017 року.

 

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство»,  «Економіка», «Культура», «Релігія».

 

Матеріали на конкурс приймаються  впродовж року до 7 червня 2017 року включно.

 

Нагородження переможців відбудеться одразу після їх оголошення членами журі (під час X Екуменічного Соціального Тижня у 2017 році). Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. та відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи та дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримають дипломи учасників Конкурсу.

Матеріали з поміткою «На конкурс» та анкету (можна завантажити тут: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/iv-vseukrajinskii-konkurs/anketa-uchasnika-konkursu) надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського католицького університету: 79011, Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, або на електронну скриньку reporternadii@gmail.com.

Детальна інформація про конкурс:

 

 http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery Керівник проекту – Наталія Ліхновська, +38 96 847 58 90, +38 (032) 240-99-44 (вн. 3389)