Мови

 

Завершився прийом конкурсних робіт від журналістів

7 червня завершився прийом робіт на IV Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». На сьогодні триває оцінювання матеріалів моніторинговою групою конкурсу, яка визначить 40 кращих робіт, які є інформацією-носієм рішень.

Участь у конкурсі бере понад 600 робіт. Близько 400 журналістських матеріалів відібрали студенти Магістерської програми екуменічних студій Інституту екуменічних студій УКУ під час моніторингу ЗМІ. Також, понад 230 матеріалів надіслали журналісти із Київської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Сумської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Луганської, Харківської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської,  Івано-Франківської, Волинської, Львівської областей.

40 конкурсних робіт, що відібрала Моніторингова група, оцінюватиме експертне журі у складі: Галина Терещук, власний кореспондент Радіо Свобода, в ефірі якого з 2000 року. Має багаторічний досвід праці у газеті та на телебаченні; Олександр Доброєр, соціолог, журналіст, богослов. Фахівець у сфері public relations і розвитку комунікативної компетентності. Засновник і директор НКО «Європейський інститут соціальних комунікацій»; Олександр Акименко, керівник  проекту  platform.ma, журналіст, соціальний підприємець. До серпня 2013 року - заступник головного редактора Forbes; Марічка Крижанівська, журналіст «Телеканалу 24», автор рубрики «Культура» у Головних новинах Львова, автор казок для дітей; Ольга Шалайська, експерт Інституту масової інформації (м. Київ), журналіст, що спеціалізується на висвітленні конфліктних тем.
 
Імена 40 фіналістів будуть опубліковані на сторінці сайту конкурсу 10 вересня. А дізнатися хто стане переможцем конкурсу у кожній з чотирьох номінацій («Культура», «Суспільство», «Економіка»,  та «Релігія») можна буде під час VIII Екуменічного соціального тижня.
 
Журналісти, які переможуть у конкурсі, отримають грошову винагороду у розмірі 3000 грн та титул «Репортер надії». Автори матеріалів, що займають другі та треті місця – призи від оргкомітету конкурсу та дипломи.
 
Нагадаємо, що IV всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» оголошено 6 червня 2014 року. У ньому могли взяти участь штатні та позаштатні кореспонденти українських друкованих та електронних ЗМІ, телебачення і радіо, які мають чи не мають професійне посвідчення та чиї матеріали відповідають вимогам Конкурсу.
 
За новинами конкурсу слідкуйте на сторінці ІЕС або долучайтеся  до сторінки конкурсу y Фейсбуці.  
У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до координатора конкурсу Олесі Барчук, тел. 032 240-99-44*156, моб.: 063 185 6008 e-mail: reporternadii@gmail.com