Мови

 

УВАГА! Шановні редактори і журналісти!

Згідно запитів від учасників всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні», хочемо звернути увагу громадськості на те, що оргкомітет всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні» не є організатором конкурсу «Репортери АТО» і не має жодного відношення до проведення даного заходу.

Конкурс «Репортери надії в Україні» проводить Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії» (www.reportersdespoirs.ua) з 2009 року. Умови конкурсу та Положення діють  з часу заснування конкурсу.

Інформаційні меседжі, прописані завдання та критерії конкурсу є інтелектуальною власністю організаторів конкурсу «Репортери надії в Україні».

Нагадаємо, IV Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні»  - це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій). Цьогорічний конкурс оголошено 6 червня 2014 року.  Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати матеріали, що містять вирішення актуальних проблем сучасного суспільства у сфері економіки, релігії, культури та соціальних питань.

Матеріали подані на конкурс мають бути опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2014 року по 7 червня 2015 року.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія».

Матеріали на конкурс приймаються впродовж року до 7 червня 2015 року включно.

Нагородження переможців відбудеться одразу після їх оголошення членами журі у жовтні 2015 року (дату буде уточнено). Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. та відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримають дипломи учасників Конкурсу.

Матеріали з поміткою «На конкурс» та анкету (можна завантажити тут:http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/iv-vseukrajinskii-konkurs/anketa-uchasnika-konkursu) надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету: 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17, або на електронну скриньку reporternadii@gmail.com

Детальна інформація про конкурс: www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/iv-vseukrajinskii-konkurs/umovi-konkursu