Мови

 

Оголошено ІІІ Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні»

6 червня в Україні публічно оголошено IІI Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». Це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто представляє важливі питання сучасного суспільства і дає на них конкретні відповіді та показує шляхи вирішення проблем.

Організатор конкурсу - Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії».

Для участі в конкурсі приймаються матеріали, що опубліковані, озвучені, показані у будь-яких українських засобах масової інформації (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2012 року по 7 червня 2013 року.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія».

Матеріали на конкурс приймаються до 7 червня 2013 року.

Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошову винагороду та відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Також буде відзначено фіналістів Конкурсу.

Детальна інформація про конкурс: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery

Довідка:

У I Всеукраїнському конкурсі «Репортери надії в Україні» взяло участь 714 робіт з усіх областей України та з АР Крим. Було відзначено роботи 9 авторів у трьох категоріях: телебачення, радіо і публікація в пресі чи Інтернеті.

У II Всеукраїнському конкурсі «Репортери надії в Україні» взяло участь понад 800 робіт з усіх областей України та з АР Крим. Частину матеріалів надіслали самі журналісти, які подали заявки на участь у конкурсі, а близько 600 робіт відібрали студенти Магістерської програми екуменічних наук, що здійснили моніторинг українських ЗМІ. Вручення нагород відбулося 28 вересня під час ІV Екуменічного соціального тижня «Реформи через довіру». Відзначено роботи 12 авторів у чотирьох тематичних номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія».