Мови

 

Триває оцінювання конкурсних робіт II Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні»

Конкурс «Репортери надії в Україні» наближається до завершення. На сьогодні триває оцінювання конкурсних матеріалів та відбір 40 фінальних робіт робочою групою. З огляду на велику кількість матеріалів, які надійшли на конкурс, оприлюднення імен фіналістів відтерміновується до 10 вересня 2011 року.

Кращі відібрані творчі доробки журналістів оцінюватиме почесне експертне журі. А саме: український журналіст (проект «Телекритика»), письменник, блогер Отар Довженко; головний редактор газети «Високий Замок» Наталія Балюк; шеф-редактор, ЗАТ «Телерадіокомпанія Люкс» Парасковія Дворянин; директор Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ) Тарас Антошевський; керівник відділу інформації та зовнішніх зв’язків Українського Католицького Університету (УКУ) о. Павло Худ.

Дізнатись, хто стане переможцями конкурсу можна буде 28 вересня 2011 року під час IV Екуменічного соціального тижня. Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн., відзнаки учасників Конкурсу та всенародну увагу.

Нагадаємо, що "Репортери надії в Україні" – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є "інформацією-носієм рішень", тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.

З усіх питань просимо звертатися до координатора конкурсу Олесі Барчук тел.: 032 240-99-44*156, моб.: 063 185 60 08 e-mail: reporternadii@gmail.com