Мови

 

Наближається завершення конкурсу «Репортери надії в Україні»

Шановні журналісти та редактори! Скористайтесь нагодою взяти участь у конкурсі «Репортери надії в Україні»! До завершення прийому конкурсних робіт залишається всього 20 днів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб взяти участь у II Всеукраїнському конкурсі «Репортери надії в Україні», необхідно надіслати конкурсні матеріали, що відповідають вимогам конкурсу. І є показані, озвучені, опубліковані в українських ЗМІ українською або російською мовами та розміщенні в електронних ЗМІ з 8 червня 2010 року по 6 червня 2011 року разом з заповненою анкетою, встановленого зразка.

Критерії відбору матеріалів:

- роботи мають містити конкретні рішення проблем; бути доступними для розуміння широкого кола людей; сприяти подоланню концептуалізму на основі дослідження конкретного прикладу; мають бути креативними; базуватись на моральних цінностях та журналістській етиці; передавати складність і комплексність певного феномену та різні підходи для його сприйняття.

- обсяг конкурсних робіт: друковані - не більше 15 тис. знаків, відеоматеріали тривалістю до 60 хв., аудіоматеріали - до 30 хв.

Конкурсні матеріали, відібрані студентами Інституту екуменічних студій УКУ, та надіслані матеріали від журналістів, оцінюватиме експертне журі.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: "Суспільство", "Економіка", "Культура", "Релігія". Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. і відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримують дипломи учасників Конкурсу. Нагородження переможців відбудеться під час IV Екуменічного соціального тижня восени 2011 року.

Нагадаємо, що "Репортери надії в Україні" – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є "інформацією-носієм рішень", тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій. I Всеукраїнський конкурс "Репортери надії в Україні" відбувся у травні 2009 року. Загалом у конкурсі взяли участь 714 робіт з різних куточків України.

Матеріали з поміткою "На конкурс" надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17 або на електронну адресу reporternadii@gmail.com.

Детальніше про конкурс http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery/ii-vseukrajinskyi-konkurs або Facebook З усіх питань просимо звертатися до координатора конкурсу Олесі Барчук тел.: 032 240-99-44*276, моб.: 063 185 60 08 e-mail: reporternadii@gmail.com.