Мови

 

Регулярні банери

Зустрічі з Мерилін Галл, британським фахівцем з інклюзії

7 та 13 червня Центр «Емаус» спільно з програмою "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливим потребами" запрошують фахівців у сфері інклюзії, студентів та випускників програми МПСС, а також всіх зацікавлених, на тематичні зустрічі з Мерилін Галл.

Мерилін Галл була вчителем та директором в інклюзивній школі в Британії, а також асистентом спільноти для людей з розумовою неповносправністю «LArche». Чоловік Мерилін, професор Джона Галл, є автором книг у сфері релігійної освіти та теології неповносправності. Останні 32 роки свого життя Джон Галл був незрячим, але продовжував працю професора завдяки підтримці та допомозі дружини та дітей. Особиста історія Джона Галла, а також його стосунків з Мерилін, описані у книжці «Бачити в темряві», яка вийшла в українському перекладі 2015 року.

7 червня відбудеться семінар на тему «Люди з особливими потребами та інклюзія в Британії». Мерилін розповість як неповносправність чоловіка вплинула на її практику викладання та розуміння інклюзії.

Час: 18.00 – 20.00.

Місце:  вул. Хуторівка 35 А, конференц-зал Філософсько-богословського факультету УКУ.

 

13 червня Мерилін проведе семінар «Практична інклюзія. Особистий досвід», де з власного досвіду розкаже, чому автономія є важливою для людей з особливими потребами.

Час: 18.00 – 20.00.

Місце:  вул. Хуторівка 35 А, конференц-зал Філософсько-богословського факультету УКУ.

Автор: Вікторія Ремез-Скіллінг

viktoriia.remez@emaus.ucu.edu.ua

Кіно як відображення світу. Лекція Ахтема Сеітаблаєва

"Кіно як відображення світу". Лекція Ахтема Сеітаблаєва

Інститут екуменічних студій запрошує на третій захід в межах

ХІІ Екуменічного соціального тижня "Відповідальність VS Популізм" -

відкриту лекцію актора, режисера кримсько-татарського походження Ахтема Сеітаблаєва

"Кіно як відображення світу".Четвер, 4 квітня 2019 року, час 18. 00, місце проведення - Центр Шептицького ( Великий конференц-зал, Цоколь)  

Для участі просимо зареєструватись: https://forms.gle/JZrR2ZNPXAnCbvMdA

Екуменічна молитва 2019

У четвер, 24 січня,  в Українському католицькому університеті відбудеться щорічна Екуменічна молитва за єдність християн. У спільному молебні візьмуть участь представники християнських Церков м. Львова та області.

Організовує захід Інститут екуменічних студій УКУ.

Початок о17.00 год.

 Місце проведення: каплиця Ап. Йоана Богослова, Філософсько-богословський факультет УКУ (вул. Хуторівка, 35а).

Для учасників заходу передбачена цікава культурно-мистецька програма, зокрема виступ гурту семінаристів Львівської духовної семінарії «Sofi  Band».

 

Довідка: Цьогорічні тексти для Тижня молитов за християнську єдність підготували християни Індонезії. «Справедливо, лише справедливо будеш чинити» (Вт. 16, 20) є центральною темою для роздумів. Вірш із Второзаконня про призначення суддів та про потребу їхнього справедливого звершення суду є важливою вимогою для скріплення Союзу між вибраним народом і Богом.

Христова Церква повинна бути символом і передсмаком майбутнього справедливого Божого Царства на землі. Однак часто християни не стають цим видимим знаком Божої любові. Подібно до того, як несправедливість створювала розбіжності, які розкололи індонезійське суспільство, так несправедливість також спричиняла розколи у Церкві. Християни Індонезії закликають до покаяння в несправедливості, що розділяє, а також вони переконані, що сила Христа здатна принести нам прощення та зцілення.