Мови

 

Регулярні банери

Обговорення фільму "Томос для України"

Обговорення "Томосу для України" - документального фільму ICTV про ПЦУ та церковну незалежність (режисер Леонід Канфер).

Ексклюзивні коментарі Святійшого Патріарха Філарета, Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, Петра Порошенка та багатьох інших - у документальному фільмі про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України (ПЦУ) 6 січня 2019 року.

У програмі:
- Вступне слово Віктора Жуковського, завідувача кафедри богослов'я ФБФ УКУ
- Перегляд фільму
- Публічне обговорення

Модератор: Михайло Перун, доцент кафедри богослов'я ФБФ УКУ
Місце проведення: Великий зал Центру Шептицького

 

Тиждень ФБФ в УКУ

 

Екуменічна молитва 2019

У четвер, 24 січня,  в Українському католицькому університеті відбудеться щорічна Екуменічна молитва за єдність християн. У спільному молебні візьмуть участь представники християнських Церков м. Львова та області.

Організовує захід Інститут екуменічних студій УКУ.

Початок о17.00 год.

 Місце проведення: каплиця Ап. Йоана Богослова, Філософсько-богословський факультет УКУ (вул. Хуторівка, 35а).

Для учасників заходу передбачена цікава культурно-мистецька програма, зокрема виступ гурту семінаристів Львівської духовної семінарії «Sofi  Band».

 

Довідка: Цьогорічні тексти для Тижня молитов за християнську єдність підготували християни Індонезії. «Справедливо, лише справедливо будеш чинити» (Вт. 16, 20) є центральною темою для роздумів. Вірш із Второзаконня про призначення суддів та про потребу їхнього справедливого звершення суду є важливою вимогою для скріплення Союзу між вибраним народом і Богом.

Христова Церква повинна бути символом і передсмаком майбутнього справедливого Божого Царства на землі. Однак часто християни не стають цим видимим знаком Божої любові. Подібно до того, як несправедливість створювала розбіжності, які розкололи індонезійське суспільство, так несправедливість також спричиняла розколи у Церкві. Християни Індонезії закликають до покаяння в несправедливості, що розділяє, а також вони переконані, що сила Христа здатна принести нам прощення та зцілення.

 

Відкрита лекція "Емоційне вигоряння"

Інститут екуменічних студій запрошує на відкриту лекцію Володимира Станчишина

Інститут екуменічних студій УКУ у межах сертифікатної програми «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами» запрошує на відкриту лекцію

Володимира Станчишина на тему «Емоційне вигорання».

 

Дата проведення: 14 грудня 2018 року

 Час: 17:00 – 20:00

 Місце проведення: конференц-зал Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а)

Вхід вільний за умови реєстрації

 Про лектора:

Володимир Станчишин – психолог, психотерапевт, керівник Центру психічного здоров'я Шпиталю імені Митрополита А. Шептицького.

 

 

7 кроків до доброзичливості