Мови

 

Триває прийом заявок на I Львівський обласний конкурс «Благодійник року – Львівщина 2010»

2010-12-06 16:30

Мета конкурсу "Благодійник року" – популяризувати благодійництво через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Переможців визначатимуть у таких номінаціях:

• Благодійник року – Підприємство

• Благодійник року – Фінансова установа

• Благодійник року – Громадська організація

• Благодійник року – Особиста благодійна ініціатива

• Благодійник року – Дитяча, юнацька ініціатива

• Благодійник року – Релігійна організація

Визначати переможців буде компетентне журі, до складу якого увійшли визнані експерти з питань соціального розвитку та благодійності, які мають необхідний досвід для визначення кращих зразків благодійності згідно з критеріями конкурсу та у певних номінаціях.

Прийом заявок триватиме до 10 грудня 2010 року. Аплікаційну форму та детальну інформацію можна завантажити на сайті www.blagodijnyk.org.ua. (в рубриці «Регіональні конкурси»/«Благодійник року — Львівщина 2010»).

Якщо Ви є благодійником або знаєте тих, хто займається благодійністю, подавайте заявку на участь у конкурсі! Адже це є хороша нагода для тих людей, хто хоче відзначити своїх благодійників.

Організатором конкурсу у Львівській області виступає ГО «САМІ» Андрій Породко). Співорганізатори: Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради (Юрій Лукашевський), Інститут Екуменічних Студій Українського Католицького Університету (Анастасія Зайцева).

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 2 січня у Львівській обласній філармонії. Контактна особа: Породко Андрій 8 (063) 238 – 07 – 01