Мови

 

Перший вебінар на ДМПЕН

2010-11-12 15:30

На ДМПЕН Ігор Скленар є викладачем курсу Методологія та Вплив мас медіа на формування суспільних і релігійних цінностей. Он-лайн лекція відбувалася у рамках навчального курсу  "Методологія" під назвою «Аналіз студентських робіт. Методика роботи над есеєм».

Викладач у першій частині он-лайн зустрічі присвятив увагу аналізу студентських робіт, а у другій частині порушив питання методики праці над есеєм. Зокрема, досліджено питання такого наукового жанру як есей, проаналізовано його різновиди та проілюстровано багатьма прикладами його правильну методологічну побудову та конструкції.

Студенти мали можливість не лише бачити і чути викладача через інтернет-мережу, але й задавати запитання доповідачу, що стосувалися лекції та цілого курсу. Як свідчать відгуки викладача і студентів, такі он-лайн зустрічі допомагають створювати пліднішу та особистісну навчальну атмосферу на ДМПЕН.

Адміністрація ДМПЕН планує і надалі більш інтенсивно застосовувати такі новітні технології, як вебінари, он-лайн лекції у навчальному процесі. Ті студенти, які не змогли потрапити на онлай-лекцію, матимуть нагоду її прослухати в аудіо форматі на навчальному сайті ДМПЕН.

Довідка: Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.