Мови

 

Стартувало нове християнське Інтернет-видання «Духовність»

2010-11-08 16:30

Унікальність проекту полягає у тому, що воно створене на базі світського ЗМІ і спрямоване саме до його кола читачів. Тому видання говорить до читача зрозумілою мовою про складні церковні події та явища. Розраховане на активного, свідомого, освіченого читача, який хоче знати більше про духовне життя світу та України.

На сайті можна знайти інформацію про відомих постатей та їх життя. Дізнатись про цікаві ініціативи людей, які змінюють наш усталений погляд на світ та побут. А зазирнувши у рубрику «Невидимі перемоги», ви матимете змогу побачити як неординарні вчинки людей здатні допомагати не одній тисячі людей у різних куточках світу.

«Це акценти на християнське життя, віру, цінності, пошук надії у світі серед безлічі проблем. В основі висвітлення тем є екуменічний підхід, а релігійні події коментують представники різних конфесій. Авторами публікацій є релігієзнавці, богослови, священики та журналісти світських видань. – зазначає відповідальний редактор видання Галина Бохонко та додає. - Родзинкою видання є те, що одна з рубрик створена у партнерстві з французькою асоціацією «Репортери надії» «Reporter D’Espoirs», у якій провідні журналісти Європи не лише розкривають ту чи іншу проблему, але й пропонують її вирішення».

Оновлення номерів - щомісяця українською та російською мовами!

Усі ті, хто бажають долучитись до творення проекту, радо запрошуємо до співпраці. Ми чекаємо на добрих та талановитих людей та на ваші відгуки та пропозиції!

www.dukhovnist.in.ua.