Мови

 

Інститут Екуменічних Студій став співорганізатором Львівського обласного конкурсу «Благодійник року 2010»

2010-11-08 16:15

На цьому заході було підписано Меморандум про співпрацю в організації обласних конкурсів «Благодійник року» у Рівненській, Волинській, Львівській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях. Інститут Екуменічних Студій став співорганізатором Львівського обласного конкурсу «Благодійник року 2010». Це відбулось під час 3-го ЕСТ на круглому столі “Оцінка благодійності: категорія моральна чи матеріальна?” На цьому заході було підписано Меморандум про співпрацю в організації обласних конкурсів «Благодійник року» у Рівненській, Волинській, Львівській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях.

Серед інших співорганізаторів I Львівського обласного конкурсу “Благодійник року 2010» - Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської Ради. А представником конкурсу у Львівській області виступає ГО «САМІ».

У круглому столі взяли участь представники численних організацій — учасники Екуменічного Соціального Тижня, керівники організацій, які проводять обласні конкурси “Благодійник року” під егідою Національного конкурсу та зацікавлені особи. На круглому столі було обговорено питання критеріїв оцінки благодійних проектів, презентовано проекти, які стали переможцями конкурсу, та розглянуто досвід та перспективи проведення регіональних конкурсів “Благодійник року”.

Довідка:

Мета конкурсу "Благодійник року" – сприяти розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Учасниками конкурсу є фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу у Львові або Львівській області у 2010 році для вирішення суспільних проблем.

У конкурсі є три блоки номінацій: для бізнесу, приватних ініціатив та благодійних фондів. Номінації конкурсу:

• Благодійник року– Підприємство

• Благодійник року – Фінансова установа

• Благодійник року – Громадська організація

• Благодійник року – Особиста благодійна ініціатива

• Благодійник року – Дитяча, юнацька ініціатива

• Благодійник року – Релігійна організація

Конкурс також передбачає вручення спеціальних призів. Спеціальні призи не вимагають подання заявок. Вони надаються спонсорами та партнерами.

Прийом заявок триватиме з 10 листопада по 10 грудня 2010 року.

Аплікаційну форму та детальну інформацію можна завантажити на сайті www.blagodijnyk.org.ua. На церемонії нагородження переможець кожної з номінацій нагороджується спеціальною відзнакою та дипломом конкурсу з написом «Благодійник року – Львівщина 2010».

Контактна особа: Породко Андрій – 8 (063) 238 – 07 – 01