Мови

 

У Львові розпочав роботу 3-ий Екуменічний Соціальний Тиждень

2010-10-09 14:00

Важливе місце в обговоренні фахівців під час Тижня – становлення та розвиток філантропії, довіра та відповідальність як основа соціального партнерства між Церквами та владою, бізнесом і соціальними організаціями, питання особистої відповідальності, роль ЗМІ у вирішенні суспільних проблем, а також християнське виховання молоді і специфіка викладання християнської етики.

За словами Голови Секретаріату 3-го Екуменічного Соціального Тижня Ірини Кітури, знаковим для Екуменічного Соціального Тижня є приїзд відомих людей, а саме Мартіна Райзера, Голови Світового Банку в Україні, Молдові та Білорусії, Марка Гарді, доктора філософії, директора Неприбуткових Адміністративних Програм Університету Нотр Дам, США, Катерини Ющенко, Голови Наглядової Ради Фонду «Україна 3000».

«Ми скликаємо Національну Раду Екуменічного Соціального Тижня. На це засідання приїжджає Бернард Шеневез, представник Соціальних Тижнів Франції. Він розкаже, як нам правильно побудувати мережу на прикладі Соціальних Тижнів Франції». Начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції регіону Львівської Обласної Ради Тарас Возняк у свою чергу наголошує: «Добродійство як таке, не вітається державою. Зрештою, людина, яка жертвує кошти кудись, повинна отримувати якісь бонуси від держави, можливо полегшення чи преференції», - вважає Тарас Возняк.

Цього дня також учасники обговорювали основні аспекти превентивного позакласного виховання молоді. Тобто цікавого способу навчання молоді про сім’ю, батьківство, а також негативні наслідки вживання алкоголю, куріння, наркотиків, поширення інформації про аборти та захворювання СНІД. А також йшла мова про питання кабінетів довіри у медичних закладах міста Львова та про фінансування таких проектів.

У другій частині форуму присутні мали можливість ознайомитись з конкретними прикладами діяльності у сфері превентивного виховання. Завершальним акцентом форуму було формування та підписання Резолюції до органів місцевої влади. У тексті резолюції форум вважає за потрібне об’єднати зусилля співпраці, здійснювати спільні публічні заходи, створити Громадський комітет з питань подолання кризи виховання молоді в аспекті майбутнього батьківства, пропонує nfrj; створити при школах гуртки чи клуби соціально-оздоровчого виховання, впроваджувати відповідні програми на державному рівні та створити у ЗМІ рубрики, які висвітлюватимуть та пропагуватимуть превентивного виховання, пропагування здорового способу життя.

Детальна інформація в програмі та у новинах на сайті www.esw.org.ua