Мови

 

"Діти та ікона": виставка сучасної ікони в рамках Екуменічного Соціального Тижня

2010-09-08 15:15

В день відкриття виставки Марія Павелко проведе семінар присвячений духовності родини, її невід’ємності у формуванні особистості.

На виставці будуть представлені сучасні ікони із творчого доробку майстрів із Миколаєва. Відвідувачі побачать близько 15 робіт.

До експозиції увійшли ікони, виконані в різних техніках, зокрема, авторські інтерпретації прийомів українських та зарубіжних іконописних шкіл, сучасна творча ікона. Шукаючи нові засоби виразності, іконописці майстерні «Небо на землі» прагнуть дотримуватися старовинних технологій – використовують тільки натуральні матеріали, а фарби готують із природних мінералів та пігментів власноруч.

За словами Марії Павелко, ікону треба зрозуміти та відчути серцем. «Ми прагнемо поновити, підтримати і продовжити традиції вшанування ікони, насамперед в родині. Ікона – частинка раю.

За словами святих отців ікона «небо на землі», родина ж – Мала Церква, тому ікона її об’єднує у вірі, у творчості. Вона несе любов».

Відкриття виставки відбудеться 6 жовтня, о 15.00, в приміщенні УКУ,філософсько-богословський факультет ( вул..Хуторівка, 35).

По додаткову інформацію звертайтесь до Марії Павелко тел.:+38 (066)1559237 veselka_2003@ukr.net www.pavel-ko.net