Мови

 

Завершилася чергова настановча сесія ДМПЕН у Львові

2010-09-01 16:45

Студенти мали змогу поспілкуватись з Мирославом Мариновичем, віце-ректором УКУ, який висловив свої думки щодо ідеї подвійного сопричастя українських Церков та сучасного стану екуменічного руху в Україні та світі.

Сказане Мирославом Мариновичем викликало велике зацікавлення у студентів, що породило плідну та жваву дискусію та чимало запитань. Про стан міжконфесійного діалогу та про пошук ідентичності Українських Церков говорив віце-ректор УКУ з наукової роботи Олег Турій.

Зустріч із рабином Сівою Файнерманом (одним із лідерів Релігійного об’єднання громад прогресивного юдаїзму в Україні) стала певним «відкриттям» для багатьох студентів. Невимушений діалог, ділення знанням і досвідом рабина Сіви внесли світло у розуміння суті міжрелігійних стосунків.

Теплий прийом у Біблійному товаристві чекав на студентів ДМПЕН і цього року. Студентам розповіли про діяльність товариства, його засновників, розвиток екуменічних проектів та біблійних ініціатив. Студенти мали можливість дізнатися про проекти ІЕС, зокрема про історію, розвиток Екуменічного Соціального Тижня, про конкурсу «Репортери надії в Україні» та «Єдину дати Пасхи» та інші.

Під кінець сесії відбулася зустріч із директором ІЕС паном Антуаном Аржаковським. Він поділився зі студентами досвідом участі в різноманітних екуменічних заходах і конференціях, розповів про «філософію» ІЕС та про важливість міждисциплінарного підходу до екуменізму сьогодні.

Лекції, цікаві зустрічі, пізнавальні візити – все це створило живий майданчик для спілкування між студентами, сприяло побудові теплих стосунків відкритості та дружби між собою та з адміністрацією програми та інституту. А тепер, з новими силами у новий навчальний рік!

Успіхів і здобутків у ньому!

Адміністрація ДМПЕН