Мови

 

Успішна благодійність можлива

2010-07-27 13:30

Метою «Обсерваторії» є генерування найкращих екуменічних, філантропічних та солідарних ініціатив з усієї країни для підкреслення їх важливості у суспільстві, обміну досвідом, підсилення комунікації та кооперації між Церквою, громадськими організаціями, навчальними закладами, владою та бізнес-структурами, а також для активного залучення благодійників, благодійних фондів, філантропів з України та із-за кордону.

Як зазначає координатор проекту «Обсерваторія успішних ініціатив» Анастасія Зайцева, українським громадським організаціям бракує ефективної комунікації між собою та з державою зокрема, а також вони не мають достатньо знань та навичок у популяризації власної діяльності для залучення благодійників. «Організаціям необхідно бути максимально відкритими до співпраці, більше уваги приділяти інформуванню громадськості стосовно своєї успішної діяльності, використовуючи різні канали комунікації, адже часто-густо ми не можемо знайти інформацію про організацію в Інтернеті або ця інформація не оновлюється, а це негативно впливає на репутацію цієї структури, знижує до неї довіру». Тому створення Обсерваторії є актуальним в умовах недостатньої взаємодії у соціальній сфері.

Всі ініціативи будуть розміщені українською та англійською мовами на сайті http://www.esw.org.ua

Одні з найкращих з ініціатив, відібрані експертною комісією, будуть представлені в рамках цьогорічного 3-го Екуменічного Соціального Тижня – унікального форуму відкритого діалогу між Церквою, громадським сектором, навчальними закладами, владою та бізнесом, що проходитиме 7 – 10 жовтня у Львові на спеціальній секції, присвяченій Обсерваторії успішних ініціатив.

Усі охочі можуть долучитись до проекту, поповнюючи базу даних новими ініціативами. Приймаємо описи успішних ініціатив від людей доброї волі, від парафій, громадських організацій, навчальних закладів, державних установ, фондів, підприємств. Для цього необхідно заповнити реєстраційну картку, яку ви можете отримати, написавши нам за електронною адресою: azaitseva@ucu.edu.ua

Координатор проекту: Анастасія Зайцева

esw.ukraine@gmail.com

azaitseva@ucu.edu.ua

тел.: 093 44 99 791