Мови

 

З візитом в УКУ побував Кардинал Анджело Баньяско

2010-07-20 10:15

Високий гість зустрівся з ректором УКУ о. д-ром Борисом Ґудзяком, представниками ректорату та різних підрозділів Університету. Кардиналові було презентовано діяльність Катехитично-педагогічного інституту, Інституту релігії та суспільства, Центру духовної підтримки осіб з розумовою неповносправністю «Емаус»; він ознайомився з експозицією Музею підпільної Церкви, що діє при Інституті історії Церкви.

У рамках екскурсії корпусом філософсько-богословського факультету Його Високопреосвященство мав змогу зустрітися з учасниками Іконописної школи, відвідати Львівську бізнес-школу УКУ, побачити заняття інтенсивних курсів жестової мови. Також Кардинал Баньяско побував у дерев'яній церкві Блаженних мучеників УГКЦ на місці, де розпочинається зведення університетського містечка УКУ.

Візит Кардинала Анджело Баньяско в УКУ відбувся в рамках його подорожі до Зарваниці - Марійського духовного відпустового центру в Тернопільській області. 18 липня там відбулася Всеукраїнська проща, на якій Кардинал спільно з Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром очолив Архієрейську Божественну Літургію.

http://ucu.edu.ua/