Мови

 

Робочий візит лютеранських та реформатських служителів до Українського католицького університету

2021-10-22 10:45

Метою візиту лютеранських та реформатських служителів було знайомство з Українським католицьким університетом, з освітніми програмами, які пропонує заклад і які б могли сприяти підвищенню рівня освіти служителів, та обговорення перспектив співпраці.

У перший день відбулася зустріч з адміністрацією ІЕС. Директор ІЕС Павло Смицнюк розповів історію інституту та представив основні напрямки його діяльності. Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці в межах освітніх проектів. Зокрема, йшлося про створення річної сертифікатної програми для студентів, дияконів, волонтерів, літургів, вчителів недільних шкіл, лідерів молодіжних груп та лідерів малих груп НЄЛЦУ і СРЄЦ.

Делегація також мала можливість відвідати студмістечко УКУ, оглянути навчальні корпуси, Центр Митрополита Андрея Шептицького, бібліотеку, яка знаходиться у його стінах, та зустрітися з проректором з академічних питань.

15 жовтня лютеранські та реформатські служителі мали зустріч з адміністрацією Філософсько-богословського факультету та завідувачами кафедр біблійних наук та богослов’я. На зустрічі йшлося про викладання богословських курсів, які читатимуть в межах сертифікатної програми, та формат навчання на програмі.

ІЕС планує, що сертифікатна програма стартує вже у січні 2022 року.

Одним із векторів своєї діяльності на наступні роки ІЕС визначив розширення співпраці з Протестантськими Церквами.