Мови

 

ІЕС підписав договір про співпрацю з богословським інститутом в Грузії

2021-06-01 08:30

Сторони домовилися співпрацювати над бакалаврськими та магістерськими програмами, проводити обмін викладачами та науковцями, та організовувати спільні заходи. Договір було підписано 28 травня 2021 року професором Ґоча Барнові, директором Інституту Богослов'я та Філософії та Павлом Смицнюком, директором ІЕС. Ректор Університету імені Сулхана-Саби Орбеліані, професор Вайа Вардідзе та голова департаменту з міжнародних відносин, Шорена Парунашвілі, були присутніми під час церемонії підписання.

Протягом свого візиту до Грузії, Павло Смицнюк був прийнятий Архиєпископом Хосе Авеліно Беттенкур, Апостольським Нунцієм в Грузії та Вірменії. На цій зустрічі говорили про релігійну ситуацію та діалог між католиками і православними в регіоні. Нунцій висловив підтримку співпраці між ІЕС та Університетом імені Сулхана-Саби Орбеліані. В свою чергу, Павло Смицнюк представив роботу УКУ та ІЕС у сфері міжхристиянських відносин в Україні та поза її межами.

Університет імені Сулхана-Саби Орбеліані — вищий навчальний заклад, заснований в 2001 році як Інститут філософії, богослов'я, історії та культури. Університет здобув інституційну акредитацію у 2009. З цього часу кількість освітніх програм постійно збільшується і сьогодні Університет пропонує 13 бакалаврських та магістерських програм на трьох факультетах. Договір про співпрацю між УКУ та Університетом імені Сулхана-Саби було підписано в 2011 році і оновлено в 2016.