Мови

 

Дедлайн для участі в конкурсі міні-грантів продовжено до 25 січня 2021

2021-01-12 15:45

У зв’язку із насиченим періодом різдвяних свят та потребою часу для більш ретельної підготовки аплікацій для подання на конкурс міні-грантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічної співпраці» для реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких та екуменічних завдань, що проводить Інститут екуменічних студій УКУ, вирішено продовжити дедлайн подання заявок до 25 січня 2021.

Конкурсна комісія очікує творчі міжконфесійні проекти, які покликані розвивати дружні, відкриті стосунки між представниками громад у вирішенні спільних викликів.

Довідка:

Конкурс проектів для священиків, зацікавлених парафій чи громад, з метою реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких або духовних проектів в громадах чи парафіях задля започаткування або продовження співпраці та творення атмосфери дружби на місцевому рівні.

Мета конкурсу

• Творити атмосферу відкритості, діалогу та приязні між християнськими спільнотами через спільну працю над конкретними невеликими проектами громади чи парафії.

Завдання конкурсу

• Заохотити священиків реалізувати спільні міні проекти разом із своєю громадою та з представниками інших конфесій;

• Спонукати до участі у міні проектах якнайбільше людей, готових долучитися до спільної міжконфесійної праці над соціальним, просвітницьким чи духовним проектом;

• Через спільну реалізацію проекту створити атмосферу діалогу та співпраці на місцевому рівні;

• Підняти екуменічну свідомість вірних, залучених в міні-проекти.

Проект-переможець отримає грант у розмірі 15.000 грн.

Реченець подання заявки на участь в конкурсі: 25 січня 2021 року.

Анкета для участі завантажити тут.

За детальною інформацією звертайтеся romano@ucu.edu.ua

Більше інформації про проект тут.