Мови

 

Екологічні читання в УКУ

2020-03-06 13:30

В рамках проекту Інституту екуменічних студій УКУ - Екуменічний соціальний тиждень, який цього року присвячений інтегральній екології, відбулась цікава та предметна зустріч студентів та викладачів із Екологічного коледжу Львівського Національного Аграрного Університету, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету "Львівська політехніка", Національного лісотехнічного університету України, Дрогобицього педагогічного університету, Ветеринарної академії, Національного Аграрного Університету та Українського Католицького Університету.

Зустріч відбулась у форматі екобогословського читання, студенти знайомились, ділились планами на майбутнє задля поглиблення знань в сфері екологічних викликів та їх подолання, пізнавали який же зв'язок між екологією та богослов'ям, попрацювали в групах над розділом Енцикліки Laudato SI та розійшлись із передчуттям наступних зустрічей.

Захід організовано спільно із Інститутом екуменічних студій та ГО "Центр екобогослов'я та сталого розвитку"

Координатор проекту Ірина Кітура підкреслила особливий інтерес студентів до подібних зустрічей та бажання молоді практично працювати над вирішенням екологічних питань.