Мови

 

Багаторічний координатор Всеукраїнського суспільного форуму «Екуменічний соціальний тиждень» Ірина Кітура повертається з декретної відпустки

2019-11-01 10:15

З цієї нагоди Ірина поділилась думками щодо праці над Форумом: «Ми починаємо роботу над ХІІІ Екуменічним соціальним тижнем, на нас чекають нові ідеї, формати та горизонти. Спільно з командою ентузіастів з Інституту екуменічних студій будемо поширювати цінності та ідеї Форуму в містах України та залучати нових партнерів. Попереду багато цікавої і натхненної роботи, яка сприятиме поширенню екуменічної співпраці, розвитку соціального діалогу та мирянської співдії. За роки своєї діяльності Екуменічний форум став унікальною платформою для зустрічі провідних експертів з України та з-за кордону, ми маємо багато друзів та партнерів, які зробили суттєвий вклад в розвиток проекту і стали тією рушійною зміною в сфері екуменічного діалогу в соціальній площині. Сподіваюсь на продовження нашої співпраці та налагодження нових комунікацій задля розбудови європейської сильної України!»

Команда Інституту екуменічних студій зичить Ірині невичерпного натхнення, сили та наснаги до праці над поширенням цінностей та ідей Форуму! А ще – багато здоровя і Божого благословення у справі!