Мови

 

У межах 9-го Екуменічного соціального тижня буде презентована виставка робіт журналістів «Нове оточення – нові можливості»

2016-09-24 13:15

  «Нове оточення – нові можливості»   - конкурс для журналістів різних видів ЗМІ, які у своїх роботах висвітлювали успішні історії адаптації та життя внутрішньо переміщених осіб у Житомирській та Волинській областях.  Цей проект реалізований Житомирською  обласною  молодіжною громадською організацією «Паритет» у співпраці з громадською організацією «Розвиток Волині» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду. 

Концептуально проект спрямований на демонстрацію мешканцям громад Житомирської, Волинської та інших областей, успішних історій та прикладів відновлення життя ВПО на нових територіях.

Основні завдання проекту:

- cприяти доброзичливому ставленню громад до ВПО та створення  сприятливого інформаційного поля для місцевого населення у напрямку трансформації стереотипу про те, що більшість переселенців ведуть споживацький спосіб життя;

- надихнути ВПО інших громад ( інших областей) до відновлення спокійного і дружнього  життя, праці, відпочинку та відновлення побуту на новому місці проживання;

- поширити досвід успішних історій серед інших громадських організацій в різних регіонах України, які займаються питаннями інтеграції ВПО з Криму та Донбасу.

 Львівська громадська організація «Проекція успіху» стала партнером ініціативи представлення виставки у Львові. Адже впродовж двох років ГО «Проекція успіху» за підтримки Українського жіночого фонду реалізовувала проекти, які були спрямовані на підтримку, допомогу, розвиток, реалізацію ідей ВПО.

«За час реалізації проектів «Нова перспектива» та «Крок до порозуміння», що були спрямовані на допомогу та підтримку ВПО, ми зрозуміли, що однією із проблем є, на жаль, не підтримка, не розуміння, не сприйняття львів’янами ВПО. Тому, власне, вважаємо хорошою ініціативою наших колег Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Паритет» презентувати успішні історії ВПО. Щоб про них не лише чули, а й бачили. ВПО не стоять на місці, вони вже давно не ведуть споживацький спосіб життя. А навпаки - прагнуть реалізувати свої ідеї, застосувати свої вміння, чим приносять користь суспільству. 

Приємно, що окрім Львівської міської ради, виставка буде

 презентована в рамках Екуменічного соціального тижня «Міграція: виклик для України» в приміщення Українського католицького університету» - прокоментувала голова Громадської організації «Проекція успіху» Наталія Шегда-Данилів.

 Роботи журналістів будуть експонуватись в холі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) 

Прес-центр 9-го Екуменічного соціального тижня