Мови

 

Студенти МПЕН захистили магістерські роботи!

2016-06-23 07:15

Юлія Гнатів, що навчалася на спеціалізації "Журналістика", представила магістерську працю на тему «MEDIA AS A TOOL IN INTERRELIGIOUS CONFLICTS: CONTEXT OF UKRAINE AND THE NETHERLANDS» / Медіа як інструмент в міжрелігійних конфліктах: контекст України та Нідерландів». Юлія Вінтонів (спеціалізація «Християнська етика») обрала темою свого дослідження та представила магістерську роботу «Використання публіцистки Євгена Сверстюка на уроках християнської етики».

Анна Оленська (спеціалізація "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами") захистила магістерську роботу на тему: «Інтерпретація цінності осіб з особливими потребами в спільноті. Богословський, прикладний та практичний вимір». А Сніжана Креховецька (спеціалізація "Журналістика") презентувала магістерську роботу «Християнський характер світогляду Шевченка: медійний аспект». 

Представлені наукові роботи є фаховими дослідженнями у своїх напрямах. Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень написання та презентації магістерських робіт, поєднання не тільки теоретичних, але й практичних аспектів даних праць, підкреслили їх міждисциплінарний характер. Тому працю наших магістрантів успішно оцінили! Щиро вітаємо!

Фотогалерея