Мови

 

Новий навчальний семестр розпочато!

2016-02-16 13:45

Під час зустрічі менеджер зв’язків з громадськістю ІЕС Олеся Барчук  розповіла студентам про діяльність Інституту екуменічних студій,  познайомила з його колективом і представила для перегляду короткий фільм про ІЕС та його проекти та практичні ініціативи, до яких можуть долучатися студенти.

Отець Роман Фігас привітав всіх студентів з новим стартом і пообіцяв багато сюрпризів протягом двох років навчання на програмі.
 
«Мені за Вас трепетно. Ви вступаєте на стежку екуменізму. Екуменізм – це рух за єдність між християнами. Об’єднати інколи набагато важче, ніж роз’єднати. Об’єднати – це бути уважним до іншого, наважитися зробити крок назустріч  іншому. Це потребує відваги, розуміння та знань. Це певного роду служіння. А Ви наважились на це служіння. Коли ми йдемо назустріч до іншого, ми відкриваємо такі світи, про які ми навіть не здогадувались. Бог нам відкриває шлях до іншого, ми починаємо спілкуватися і шукати те, що нас об’єднує, а не роз’єднує. Будьте спільнотою, яка разом вчиться та співпереживає» - закликав отець Роман Фігас у своєму вітальному слові.
 
Наприкінці студенти отримали студентські квитки та невеликі подарунки  від ІЕС.

 

Бажаємо нашим студентам наснаги та успіху у навчанні, Божої благодаті та натхнення підкорювати нові вершини!